لیمون کلینیک مجهز به کادر جراحی مجرب و آموزش دیده به سرپرستی دکتر بیات مبدع روش‌های نوین و مختلف در جراحی زیبایی لب و مبدع روش موثر در تزریق چربی و حفظ اثر جوانی در صورت به شکل ماندگار با سابقه ترین مرکز جراحی لیفت ماندگار در ایران است.

این کلینیک برای معرفی تیم خود و ارائه بهتر اطلاعات و خدمات به بیماران نیاز به طراحی سایت پزشکان داشت و این سایت توسط تیم طراحی سایت وب رمز طراحی و پیاده سازی شده است. 

در صفحه اصلی سایت لیمون کلینیک منویی با ۱۲ آیتم طراحی شده است .

این منوها شامل :لیفت صورت، جراحی پیشانی، جراحی لب، اتوپلاستی، جراحی پلک و… میباشد .

در ابتدای صفحه اصلی  یک اسلاید برای نمایش تصویری خدمات مرکز طراحی شده است و در قسمت پایین‌تر از آن مقالات مربوط مراقب از پوست و زیبایی به همراه ویدئوهای مربوط به مرکز لیمون قرار دارد

در میانه صفحه اصلی تیم جراحی مرکز لیمون به همراه اسم و عکس معرفی شده اند .

بعد از معرفی تیم جراحی  گالری عکس‌های جراحی به صورت قبل از عمل و بعد از عمل برای مقایسه بهتر طراحی شده‌است و در قسمت بعد از آن توضیحات تکمیلی هر جراحی در قالب ویدئو قرار داده شده است.

در قسمت اخبار وب سایت، اخبار مربوط به بیماران کلینیک در قالب متن و ویدئو گردآوری شده است و خدمات جراحی زیبایی مرکز را معرفی می‌کند.

منوهای بعدی نیز تمام خدمات مجموعه به تفکیک فهرست شده‌است و با کلیک بر روی هر منو به صفحه مربوط به آن هدایت شده و اطلاعات پزشکی و توضیحات تکمیلی هر یک به صورت مفصل ارائه شده است.

رتبه: 4.8 از 966 رأی