یکی از نام آشناترین ناشران ایرانی انتشارات نشرنی می‌باشد. اردیبهشت هر سال یکی از شلوغ‌ترین غرفه‌های نمایشگاه کتاب غرفه نشرنی است که خدمات فراوانی را در اشاعه ادب و هنر این مملکت به نسل‌های مختلف ارائه کرده است و طرفدارن زیادی را هر سال از شهرهای مختلف به سمت نمایشگاه کتاب تهران می‌کشاند.

نشر نی یکی از معتبرترین انتشارات داخلی است که در حوزه فلسفه، علوم اجتماعی و ادبیات و … در حدود 1100 جلد کتاب را به چاپ رسانده است.

با ورود ابزارهای دیجیتال به زندگی روزمره مردم خیلی از دوستداران کتاب به سمت نسخه الکترونیکی کتاب‌ روی آورده‌اند.

از این جهت بسیاری ازکتاب‌های نشرنی با نسخه الکترونیک نیز در اختیار عموم قرار گرفته است.

به جهت دسترسی راحت‌تر و دسته‌بندی منظم مطالب و کتاب‌ها، تیم طراحی وب سایت وب رمز به سفارش نشر نی سایتی ساده و کاربرپسند را طراحی کرده‌است تا این گنجینه ارزشمند و بی‌همتا در قالب یک کتابخانه کوچک از گروه نشر نی در دسترس همگان قرار گیرد.

در این طراحی کتاب‌ها به سه روش دسته‌بندی شده اند تا اطلاعات کامل‌تری را از وضعیت انتشار کتاب به اطلاع برساند و در سه دسته تازه‌ها،در دست انتشار و چاپ مجدد قرار گرفته است.
در منوی بعدی کتاب‌ها بر اساس ماهیت موضوع دسته بندی شده اند، مانند : دین و فلسفه، اقتصاد و مدیریت، ادبیات ،روانشناسی و…

در تمام مراحل طراحی سایت اصول مربوط به سئو سایت اعمال شده است تا سایتی حرفه‌ای در دستان مخاطب قرار گیرد.

شرکت وب رمز این افتخار را دارد که در گسترش ادب‌و‌هنر این مملکت سهیم بوده است و همواره حامی اهالی علم‌و‌فرهنگ می‌باشد.  در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نشر نی برای فروش کتاب درگاه پرداخت نیز تعبیه شده است.

رتبه: 4.8 از 966 رأی