شرکت دانش بنیان مداریا  فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ در حوزه ساخت و تولید تجهیزات پزشکی آغاز کرد. هدف مداریا ایجاد نوآوری با بهره گیری از دانش روز و خلاقیت حاصل از تحقیق در ساخت دستگاه‌های جوانسازی پوست و تناسب اندام می‌باشد.

شرکت مداریا برای معرفی کامل خدمات خود به بیماران خود، سفارش طراحی سایت اختصاصی خود را در شرکت وب رمز به ثبت رساند .

تیم طراحی سایت حرفه ای وب‌رمز با استفاده یک طراحی حرفه‌ای، سایتی سبک و شیک و دوزبانه فارسی/ انگلیسی را برای دسترسی راحت‌تر بیماران به خدمات مرکز مداریا، ارائه کرد.

در طراحی منوهای سایت مداریا به معرفی انواع دستگاه‌های جوان‌سازی و تناسب اندام پرداخته شده‌است و با کلیک بر روی هر دستگاه شما به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که مشخصات فنی‌ و کاربرد هر دستگاه و مکانیزم عمل آن شرح داده می‌شود.

همچنین در منوی درمان‌ها انواع خدماتی که در حوزه درمان توسط تیم مداریا ارائه ‌می‌شود به صورت مگامنو طراحی شده است.

در منوی بعدی تکنولوژی‌هایی که در مرکز مداریا مورد استفاده قرار می‌گیرد دسته‌بندی شده است که با کلیک بر روی هریک به صفحه توضیح آن تکنولوژی هدایت می‌شوید.

در منوی بعدی به صفحه پرسش و پاسخی می‌رسید که متداولترین سوالات مشتریان در مورد دستگاه‌ها، تکنولوژی ساخت و نوع درمان هریک به همراه جواب مختصر و مفید ارئه شده است تا بتوانید در زمان کوتاه پاسخ سوالات خود را بیابید.

در منوی بعدی می‌توانید عکس‌ قبل و بعد از درمان بیماران مرکز را مشاهده کنید. این عکس‌ها بر اساس نوع دستگاه استفاده شده در طول مراحل درمان دسته‌بندی شده‌اند.

وب سایت شرکت تجهیزات پزشکی مداریا

رتبه: 4.8 از 966 رأی