webramz

گواهینامه SSL امنیتی

  • خرید انواع گواهینامه SSL Certificate
  • Buy Single – Wildcard SSL Certificate
  • Certum, COMODO, GeoTRUST, RapidSSL
  • افزایش رتبه و رنکینگ سایت در گوگل
  • افزایش امنیت سایت با لایسنس های وب رمز

خرید لایسنس SSL

با خرید SSL و نصب لایسنس HTTPS برای سایت٬ رتبه و رنکینگ سایت خود را در گوگل افزایش دهید. گواهینامه SSL دیجیتال یک استاندارد رمزنگاری اطلاعات است و موجب مبادله امن اطلاعات میان کاربر و وب سایت شما شده و امکان سوء استفاده و سرقت اطلاعات کاربران در حین ارتباط و رد و بدل داده ها با سایت دارای گواهینامه دیجیتالی ssl معتبر وجود نخواهد داشت.

thawte Certificates
alpha Certificates
Buy certum SSL Certificates
geotrust SSL Certificates
Rapid SSL Certificates
Buy Comodo SSL Certificates

خرید SSL معتبر

 sslssl
نوع گواهینامه sslSingle DomainWildcard Domain
پشتیبانی از زیر دامنه نامحدودـ
پشتیبانی از دامنه های IR
پشتیبانی از دامنه بین المللی
زمان دریافتتا 2 ساعت در ساعات اداریتا 2 ساعت در ساعات اداری
رمزنگاری256bit256bit
دوره زمانی قابل سفارشتا 2 سالتا 2 سال
سازگاری با انواع سرور
سازگاری با انواع موبایل
سازگاری با انواع مرورگر99.9%99.9%
نصب رایگان روی هاست
تنظیم رایگان سایت شما
خرید SSL - HTTPS (دامنه بین المللی)یک‌ساله
دو‌ساله
یکساله 189 هزارتومان
سفارش دهید
دو ساله 289 هزارتومان
سفارش دهید
یک‌ساله
دو‌ساله
یکساله 849 هزارتومان
سفارش دهید
دو ساله 1490 هزارتومان
سفارش دهید
خرید SSL - HTTPS (دامنه IR)یک‌ساله
دو‌ساله
یکساله 289 هزارتومان
سفارش دهید
دو ساله 449 هزارتومان
سفارش دهید
یک‌ساله
دو‌ساله
یکساله 849 هزارتومان
سفارش دهید
دو ساله 1490 هزارتومان
سفارش دهید

چرا خرید SSL برای سایت الزامیست؟

خرید SSL معتبر برای سازمان ها و ارگان های دولتی و همچنین سایت های تجاری و فروشگاهی که امنیت اطلاعات در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ضرورت محسوب میشود.

همچنین به گزارش سایت رسمی گوگل در رتبه بندی وب سایت ها در نمایش نتایج جستجو ، داشتن گواهی SSL معتبر امتیاز محسوب شده و موجب افزایش رتبه سایت میشود. مهمترین مزیت گواهینامه ssl امنیتی ایجاد حس اعتماد در مشتری یا کاربر وب سایت است؛ چنانچه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران اینماد نیز به وب سایت های داری لایسنس گواهینامه دیجیتالی ، نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیکی است، اعطا می کند.

وب رمز به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات آنلاین در کشور افتخار دارد امکان خرید انواع گواهینامه های SSL از جمله Certum و COMODO بصورت Single Domain و Wildcard Domain را با قیمت مناسب همراه با بالاترین کیفیت و درجه اعتبار و امنیت ارائه نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان خرید ssl ارزان و معتبر، کافیست با کارشناسان وب رمز تماس بگیرید.

انواع گواهینامه SSL

DV یا Domain Validated SSL Certificate

در این نوع گواهی ssl تنها راه تایید مالکیت دامنه فقط از طریق ایمیل می باشد و مراحل تایید دیگر و نیز ارائه مدارک خاصی وجود ندارد. این نوع گواهینامه ssl ارزان ترین است و همچنین نسبت به انواع گواهینامه دیجیتالی ssl دیگر از اعتبار معمولی برخوردار است. این نوع گواهینامه ssl تقریبا در تمامی سایت ها استفاده می شود و نیاز اکثر کاربران را پوشش میدهد. این مدل گواهی ssl دارای مزیت ssl معتبر ارزان بوده و تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی می‌شود و با خرید https سرتیفیکیت به سرعت توسط کارشناسان وب رمز بطور رایگان بر روی دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد شد.

خرید ssl معتبر

OV یا Organization Validated SSL Certificate

در این نوع گواهینامه ssl معتبر با تایید مالکیت حقوقی دامنه از طریق مدارک ثبتی و قانونی انجام می شود. لذا برای شرکت ها، سازمان های دولتی و غیر دولتی و به طور کلی هر ارگان دارای مدارک ثبتی حقوقی مناسب است. این نوع گواهینامه ssl دارای قیمت و البته اعتبار به نسبت بالاتری است. گواهینامه OV تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی شده و در مدت 3 الی 4 روز کاری بعد از تاییدمدارک توسط کارشناسان وب رمز به صورت رایگان بر روی انواع دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد بود.

ov ssl

EV یا Extended Validated SSL Certificate

این نوع گواهینامه ssl همه ویژگی ها و شرایط دریافت گواهینامه OV را دارد با این تفاوت که با خرید HTTPS EV در هنگام باز شدن وب سایت شما یک نوار تاییدیه سبز رنگ حاوی نام شرکت شما در کنار نوار آدرس مرورگر به نمایش در آمده و موجب ایجاد حس اعتماد بیشتر در ذهن مخاطب وب سایت شما خواهد شد. گواهینامه EV تقریبا بالاترین قیمت و همچنین بالاترین درجه اعتبار را به نسبت سایر انواع گواهینامه ssl دارا است.

ev ssl

سوالات متداول

خرید SSL معتبر برای سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و همچنین سایت‌های تجاری و فروشگاهی که امنیت اطلاعات در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ضرورت محسوب می‌شود. همچنین به گزارش سایت رسمی گوگل در رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در نمایش نتایج جستجو، داشتن گواهی SSL معتبر امتیاز محسوب شده و موجب افزایش رتبه سایت می‌شود. مهمترین مزیت گواهینامه ssl امنیتی، ایجاد حس اعتماد در مشتری یا کاربر وب‌سایت است؛ وب‌رمز به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه خدمات آنلاین در کشور افتخار دارد این گواهینامه‌ها را با بالاترین کیفیت، درجه اعتبار و امنیت ارائه نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان خرید ssl ارزان و معتبر، کافیست با کارشناسان وب‌رمز تماس بگیرید.
با تهیه گواهینامه SSL در قسمت آدرس بار وب‌سایت شما آیکون سبزرنگ یک قفل دیده می شود و نام دامنه شما پس از https:// دیده می‌شود.
پس از تهیه گواهینامه مورد نظر خود با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی پس از چند ساعت (در روز کاری) گواهینامه SSL شما توسط تیم وب‌رمز نصب می‌شود.
گواهینامه SSL wildcard از تعداد نامحدود زیر دامنه پشتیبانی می‌کند. در صورتی که SSL single domain تنها از یک زیر دامنه پشتیبانی می‌کند.
رتبه: 5 از 855 رأی