پشتیبانی و آموزش

به کانال وب رمز در تلگرام بپیوندید.. join telegram
عضویت در تلگرام ما

تیم فنی وب رمز، جهت رفع سئوالات و مشکلات احتمالی کاربران عزیز، آموزشهای جامعی بصورت تصویری از کلیه مراحل کار با کنترل پنل ها، نحوه کار با حساب کاربری در وب رمز و ... فراهم آورده است.

مرکز پشتیبانی وب رمز، از طریق ارسال درخواست به ایمیل بخش پشتیبانی بصورت 24 ساعته و امکان چت آنلاین و نیز تماس تلفنی در ساعات کاری شرکت، آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما عزیزان می باشد. اولویت پاسخگویی به کاربران عزیز، از طریق چت آنلاین و نیز ارسال ایمیل (تیکت) به بخش مربوطه (فروش یا پشتیبانی) می باشد.

در ارسال ایمیل دقت نمایید، اگر درخواست شما مربوط به امکانات و یا نحوه کار با بخشی از خدمات دامنه و هاست می باشد، ابتدا به مرکز آموزش مراجعه نموده، اطلاعات مرتبط را مطالعه فرمایید و سپس در صورت نیاز درخواست خود را به ایمیل پشتیبانی شرکت ارسال کنید و در صورتیکه سئوال شما در خصوص هزینه ثبت یا تمدید سرویس، تغییرات و آپگرید  یا زمان تمدید، و ... می باشد، درخواست خود را به ایمیل فروش ارسال نمایید.

جهت پیگیری درخواست خود، در سیستم پشتیبانی وب رمز، زمانیکه سئوال شما در ارتباط با یک موضوع خاص است، تا دریافت پاسخ نهایی از کارشناسان ما، حتما با پاسخ به آن ایمیل پیگیر جواب باشید و از ارسال ایمیل های متعدد جدا خودداری نمایید.

همچنین بهتر است سابجکت مناسبی که به اختصار گویای درخواست شما است، برای ایمیل بسازید. بعنوان مثال اگر نحوه تنظیم دی ان اس ها دامنه خود را می خواهید، سابجکت ایمیل را بصورت"نحوه تنظیم دی ان اس دامنه" ساخته و در متن ایمیل نام دامنه خود را اعلام کنید.

X