www. .

خرید سرور اختصاصی با وب رمز

صاحبان کسب‌ و کارهای متوسط و بزرگ، موسسات و ارگان‌های مهم٬ برای رهایی از مشکلات و محدودیت‌های موجود در انواع میزبانی‌های اشتراکی و همچنین برای دریافت بالاترین سطوح سرعت دسترسی٬ پایداری و امنیت اطلاعات٬ نیازمند تهیه سرور اختصاصی و یا سرور مجازی برای سایت های اینترنتی و پروژه ها می باشند. از آنجا که با خرید سرور اختصاصی، یک سرور به‌ صورت تمام و کمال به مشترک اختصاص داده می‌شود، می‌توان از تمام امکانات آن بهره‌ برداری کامل کرد٬ از جمله نصب و پیکریندی خاص بنا به نیازمندی سایت و پروژه؛ و با اطمینان از خدمات حرفه ای مدیریت سرورهای اختصاصی وب رمز٬ هیچ گونه نگرانی بابت امنیت آن نخواهید داشت.

وب‌رمز با انتخاب معتبرترین مراکز داده اروپا و ایران و استفاده از بروزترین و قدرتمندترین سخت‌افزارهای موجود، خدمات سرور اختصاصی را با کیفیتی جهان تراز ارائه می‌دهد. در کنار خرید سرور اختصاصی وب‌رمز می‌توانید از خدمات مدیریت سرور و پشتیبانی ویژه و 24 ساعته توسط کارشناسان خبره بهره‌مند شوید.

Single Processor Dedicated Servers – Germany

OrderMonthlyBandwidthIPsRAMStorageCPU BenchmarkCPU
Contact395,000Unlimited*116GB DDR32x HDD SATA 1,0 TB8307Intel i7-2600
Contact445,000Unlimited*116GB DDR32x HDD SATA 1,0 TB9445Intel i7-3770
Contact495,000Unlimited*116GB DDR32x HDD SATA 1,0 TB9480Intel i7-4770

مزایای سرور اختصاصی وب‌رمز:

 • منابع 100 درصد اختصاصی
 • بالاترین سطح امنیت نسبت به سایر پلن‌های میزبانی
 • قرارگیری در معتبرترین مراکز داده ایران و اروپا
 • بهره‌گیری از بروزترین و قدرتمندترین سخت‌افزارهای موجود
 • امکان دسترسی به سرور حتی در زمان آنلاین نبودن سرور
 • مانیتورینگ پیشرفته 24 ساعته شبکه و سرور
 • پشتیبانی ویژه 24 ساعته از طریق خط تلفن اختصاصی

  جهت مشاوره رایگان و کسب اطمینان از تهیه سرور های اختصاصی مناسب خود، همین حالا با مشاوران وب‌رمز تماس حاصل فرمایید.
  شماره تماس: ۲۲۱۳۹۲۰۳ – ۲۲۱۳۹۲۰۴ – ۲۲۱۳۹۱۸۳ – ۲۲۱۳۹۱۸۴

  سوالات متداول

  در سرور اختصاصی کاربر یک سرور خام را بطور کامل و بصورت اختصاصی برای میزبانی وب‌سایت خود کرایه می‌کند . در این نوع سرور کاربر با توجه به خام بودن سرور به مهارت‌هایی جهت مدیریت و نصب نرم‌افزارها و انجام تنظیمات لازم نیاز دارد. به دلیل اختصاصی بودن سرور سرعت و امنیت در اینگونه سرورها بسیار بالا می‌باشد.
  به منظور تهیه سرور اختصاصی کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اقدامات لازم برای ارائه سرور مورد نظر شما را انجام دهند. این سرور بسته به شرایط موجود و درخواست شما طی چند روز کاری به شما تحویل داده می‌شود.
  شما می‌­توانید ابتدا پلن مورد نیاز خود را از سایت وب­‌رمز انتخاب کنید، سپس از اطلاعات هاستینگ قبلی خود بکاپ تهیه کرده و آن را روی هاستینگ وب‌­رمز خود آپلود کنید. در صورتی که در این مسیر به اطلاعات و راهنمایی بیشتری نیاز دارید با واحد پشتیبانی وب­‌رمز تماس حاصل فرمایید.
- امتیاز کاربران -
[تعداد: 20    میانگین: 5/5]