میزبانی وب

خدمات هاستینگ وب رمز بر روی سخت افزارهای مختص سرور در پیشرفته ترین مراکز داده میزبانی در دنیا، در ایران آلمان و امریکا واقع شده و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین های مجرب و سیستمهای مانیتورینگ سرور هاستینگ مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند.

متفاوت با بسیاری از سرویس دهندگان هاستینگ در ایران، وب رمز تنها از سخت افزار مختص سرور بهره میبرد چرا که اطمینان کامل از پایداری و جلوگیری از هرگونه مشکلات ناخواسته قطعی یا کندی و از بین رفتن اطلاعات و همچنین سرویس دهی بهتر خدمات وب هاستینگ به مشتریان اولویت اصلی ما می باشد. ترکیب تجهیزات حرفه ای با دانش و تخصص نگهداری نرم افزاری و استفاده از سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ IPS زند آی.پی.اس موجب پایداری و آپتایم بالا همراه بهره از منابع بیشتر در سرور ها شده و در نتیجه خدمات میزبانی وب سایت ها با سرعت و ایمنی و پایداری بالاتری به مشتریان ارائه میگردد.

خدمات هاستینگ وب‌رمز

پلن
ایمیل در ماهتعداد مخاطبینگزارش قالبسطح دسترسیتعداد لیست
رایگان
تعداد ایمیل در ماه 20000تعداد مخاطبین10000گزارش حرفه‌ایقالب حرفه‌ایایجاد کاربر با تعیین سطح دسترسیتعداد لیست
حرفه‌ای
تعداد ایمیل در ماه 20000تعداد مخاطبین10000گزارش حرفه‌ایقالب حرفه‌ایایجاد کاربر با تعیین سطح دسترسیتعداد لیست
ویژه
تعداد ایمیل در ماه 150000تعداد مخاطبین20000گزارش حرفه‌ایقالب حرفه‌ایایجاد کاربر با تعیین سطح دسترسیتعداد لیست

خدمات وب هاستینگ

خدمات هاستینگ شرکت وب رمز شامل انواع سرویس های هاست لینوکس و هاست لینوکس دایرکت ادمین و هاست ویندوز و هاست ویندوز ایران و هاست وردپرس و هاست ایمیل و هاست لینوکس ایران و نمایندگی هاست و سرور مجازی و سرور مجازی اختصاصی ارزان و سرور اختصاصی برای اشخاص؛ شرکتهای تجاری و سازمانهای خصوصی و دولتی در مراکز داده پیشرفته هاستینگ ایران اروپا و امریکا است.

وب‌رمز میزبان مطمئن سایت شما

امنیت سرور های وب هاستینگ برای وب رمز اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل ما همواره سرورهای هاست خود را با آخرین بسته های نرم افزاری به روزآوری میکنیم. سرورهای هاستینگ وب رمز مجهز به سیستم های هوشمند میزبان از جمله فایروال و ماژولهای امنیتی روی سرور های میزبانی وب و سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ Zand IPS بوده که امکان حمله و نفوذ به سایتها را به حداقل میرساند.

خدمات هاستینگ وب رمز با کیفیتی جهان تراز ، با ویژگی بیش از 99.9% آپتایم شبکه مرکز داده و بیش از 99.6% آپتایم سرور میزبان ارايه میشود. برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعت ۷ روز هفته و نگهداری و مانیتورینگ حرفه ای سرور ها در کنار گارانتی بازپرداخت وجه طی ۷ روز ، در صورت عدم رضایت از ویژگی های خاص خدمات درجه یک میزبانی وب رمز می باشد.