هاستینگ (وب هاست - میزبانی وب) Web Hosting

به کانال وب رمز در تلگرام بپیوندید.. join telegram
عضویت در تلگرام ما

هاستینگ وب رمز بر روی سخت افزارهای مختص سرور در پیشرفته ترین مراکز داده هاست دنیا، در امریکا- ایران و اروپا واقع شده و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین های مجرب و سیستمهای مونیتورینگ سرور هاستینگ مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند.

خدمات هاستینگ شرکت وب رمز شامل انواع سرویسهای هاست لینوکس و هاست لینوکس دایرکت ادمین و هاست ویندوز و هاست ویندوز ایران و هاست وردپرس و هاست ایمیل و هاست لینوکس ایران و نمایندگی هاست و سرور مجازی و سرور مجازی اختصاصی ارزان و و اختصاصی برای اشخاص؛ شرکتهای تجاری و سازمانهای خصوصی و دولتی در مراکز داده پیشرفته هاستینگ ایران اروپا و امریکا است.

متفاوت با بسیاری از سرویس دهندگان هاستینگ در ایران، وب رمز تنها از سخت افزار مختص سرور برای اطمینان کامل از پایداری و جلوگیری از هرگونه مشکلات ناخواسته قطعی یا کندی و از بین رفتن اطلاعات و سرویس دهی بهتر هاستینگ به مشتریان خود استفاده میکند. ترکیب تجهیزات حرفه ای با دانش و تخصص نگهداری نرم افزاری و استفاده از سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ زند آی.پی.اس موجب پایداری همراه با در اختیار داشتن منابع بیشتر در سرورها میشود و در نتیجه خدمات وب سایت ها با سرعت و ایمنی و پایداری بالاتری به مشتریان ارائه میگردد.

امنیت سرورهای وب هاستینگ امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل ما همواره سرورهای هاست خود را با آخرین بسته های نرم افزاری بروزآوری میکنیم. سرورهای میزبانی وب رمز مجهز به سیستم های هوشمند هاستینگ از جمله فایروال و ماژولهای امنیتی بر روی وب سرور میزبانی وب و سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ Zand IPS میباشد، و امکان حمله و نفوذ به سایتها را به حداقل میرساند.

جهت دریافت اطلاعات کامل در رابطه با خدمات هاستینگ ویندوز و هاستینگ لینوکس روی سرویس میزبانی وب مورد نظر کلیک کنید تا به صفحه مربوطه راهنمایی شوید.

هاست لینوکس


linux web hosting

هاست ویندوز


windows web hosting

هاستینگ و میزبانی با وب رمز با کیفیتی همتراز بهترین ها در دنیا، برخوردار از 100% آپتایم شبکه و بیش از 99.6% آپتایم سرور وب هاستینگ ارايه میشود و برخوردار از پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز گارانتی استرداد کامل وجه، در صورت عدم رضایت از خدمات هاستینگ است.


تمامی سرورهای وب رمز از حداقل دو پردازنده چند هسته ای (Dual CPU, Multi Core) و آرایه های دیسک چهارتایی با کنترلر RAID 10 و همچنین میزان رم RAM کافی از 16 تا 96 گیگابایت برخوردار بوده و شبکه های متصل به سرور هاست بصورت چندگانه است که در صورت بروز مشکل در یکی، دسترسی از شبکه انتقال داده دیگری برای سرور هاستینگ فعال میشود.

X