هاستینگ وب رمز بر روی سخت افزارهای مختص سرور در پیشرفته ترین مراکز داده هاست دنیا، در امریکا- ایران و اروپا واقع شده و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین های مجرب و سیستمهای مونیتورینگ سرور هاستینگ مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند.

خدمات هاستینگ شرکت وب رمز شامل انواع سرویسهای هاست لینوکس و هاست لینوکس دایرکت ادمین و هاست ویندوز و هاست ویندوز ایران و هاست وردپرس و هاست ایمیل و هاست لینوکس ایران و نمایندگی هاست و سرور مجازی و سرور مجازی اختصاصی ارزان و و اختصاصی برای اشخاص؛ شرکتهای تجاری و سازمانهای خصوصی و دولتی در مراکز داده پیشرفته هاستینگ ایران اروپا و امریکا است.

متفاوت با بسیاری از سرویس دهندگان هاستینگ در ایران، وب رمز تنها از سخت افزار مختص سرور برای اطمینان کامل از پایداری و جلوگیری از هرگونه مشکلات ناخواسته قطعی یا کندی و از بین رفتن اطلاعات و سرویس دهی بهتر هاستینگ به مشتریان خود استفاده میکند. ترکیب تجهیزات حرفه ای با دانش و تخصص نگهداری نرم افزاری و استفاده از سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ زند آی.پی.اس موجب پایداری همراه با در اختیار داشتن منابع بیشتر در سرورها میشود و در نتیجه خدمات وب سایت ها با سرعت و ایمنی و پایداری بالاتری به مشتریان ارائه میگردد. امنیت سرورهای وب هاستینگ امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل ما همواره سرورهای هاست خود را با آخرین بسته های نرم افزاری بروزآوری میکنیم. سرورهای میزبانی وب رمز مجهز به سیستم های هوشمند هاستینگ از جمله فایروال و ماژولهای امنیتی بر روی وب سرور میزبانی وب و سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ Zand IPS میباشد، و امکان حمله و نفوذ به سایتها را به حداقل میرساند. جهت دریافت اطلاعات کامل در رابطه با خدمات هاستینگ ویندوز و هاستینگ لینوکس روی سرویس میزبانی وب مورد نظر کلیک کنید تا به صفحه مربوطه راهنمایی شوید.

هاست لینوکس

هاست ویندوز

هاستینگ و میزبانی با وب رمز با کیفیتی همتراز بهترین ها در دنیا، برخوردار از 100% آپتایم شبکه و بیش از 99.6% آپتایم سرور وب هاستینگ ارايه میشود و برخوردار از پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز گارانتی استرداد کامل وجه، در صورت عدم رضایت از خدمات هاستینگ است.

تمامی سرورهای وب رمز از حداقل دو پردازنده چند هسته ای (Dual CPU, Multi Core) و آرایه های دیسک چهارتایی با کنترلر RAID 10 و همچنین میزان رم RAM کافی از 16 تا 96 گیگابایت برخوردار بوده و شبکه های متصل به سرور هاست بصورت چندگانه است که در صورت بروز مشکل در یکی، دسترسی از شبکه انتقال داده دیگری برای سرور هاستینگ فعال میشود.
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،