-- تخفیف های شگفت انگیز وب رمز را این صفحه بیاید --

جشنواره پاییزی وب‌رمز

جشنواره پاییزی وب‌رمز

وب‌رمز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تجارت الکترونیک با سابقه درخشان نزدیک به دو دهه؛ در جشنواره پاییزی امسال برایتان در خرید خدمات هاست، ثبت دامین، طراحی سایت، اپلیکیشن، سایت‌ساز و سرور مجازی ٪۲۰ تخفیف در نظر گرفته است.

این فرصت مناسب برای شروع کسب‌وکار آنلاین را از دست ندهید!

لیست خدمات و کدتخفیف‌های جشنواره پاییزی ۹۸ به شرح زیر است:

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
مشاهده و خرید
ثبت / تمدید / انتقال دامنه (یکساله تمامی پسوندها)20%98AUT20
مشاهده و خرید
خرید جدید انواع هاست (خرید شش ماهه و یکساله)20%98AUT20
مشاهده و خرید
خرید سرور مجازی جدید20%98AUT20
مشاهده و خرید
طراحی سایت و اپ موبایل20%تماسمشاهده و خرید
سفارش سایت‌ساز20%98AUT20
مشاهده و خرید
خرید انواع گواهی SSL20%98AUT20
مشاهده و خرید
بیشتر
جشنواره عید تا عید وب‌رمز

جشنواره عید تا عید وب‌رمز

وب‌رمز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تجارت الکترونیک با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه‌های خدمات هاستینگ، دامین، دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب امسال نیز در فاصله بین عید قربان تا غدیر (۲۱ تا ۲۹ مرداد) ۲ تخفیف ویژه را برای مشتریان جدید خود در نظر گرفته است. در این بازه زمانی می‌توانید هاست را با ٪۲۰ و ثبت دامنه را با ٪۱۰ تخفیف سفارش دهید.

این فرصت مناسب برای شروع کسب‌وکار آنلاین را از دست ندهید. لیست خدمات و کدهای تخفیف وب‌رمز در جشنواره “عید تا عید” به شرح زیر است:

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
مشاهده و خرید
انواع هاست20%AUG98Hمشاهده و خرید
ثبت دامنه 10% AUG98D
مشاهده و خرید
بیشتر
تا ۵۰٪ تخفیف ویژه در الکامپ ۹۸

تا ۵۰٪ تخفیف ویژه در الکامپ ۹۸

وب رمز به عنوان یکی از فعالان باسابقه حوزه تجارت الکترونیک همانند سال‌های گذشته از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ تیر در سالن ۱۰ غرفه ۱۷۱۴ حضور دارد و برای تمامی خدمات خود از جمله هاستینگ، خدمات طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ تخفیف‌های ویژه‌ای را برای خرید آنلاین از سایت و همچنین خرید حضوری از نمایشگاه در نظر گرفته است.

تخفیفات ویژه وب‌رمز در الکامپ ۹۸ به شرح زیر است

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
مشاهده و خرید
فروش ویژه سخت افزار سرور5% -مشاهده و خرید
سرور مجازی 10%EL98Vمشاهده و خرید
سرور اختصاصی10%EL98Vمشاهده و خرید
ثبت و تمدید دامنه (یکساله)10% EL98D
مشاهده و خرید
انواع گواهینامه SSL10% EL98D
مشاهده و خرید
طراحی سایت و اپ موبایل20%-مشاهده و خرید
خدمات سئو وب‌سایت20%-مشاهده و خرید
انواع هاست (خرید یکساله)30%EL98Hمشاهده و خرید
سفارش فروشگاه‌ساز40%EL98Sمشاهده و خرید
سفارش سایت‌ساز40%EL98Sمشاهده و خرید
خرید قالب و افزونه (پرشیا وردپرس)50%-مشاهده و خرید

 

بیشتر
جشنواره روزهای آفتابی وب‌رمز

جشنواره روزهای آفتابی وب‌رمز

وب‌رمز به‌عنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌ها در ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک در کسب‌وکار آنلاین خدمات مختلفی را در زمینه میزبانی وب، خرید دامنه، طراحی وب سایت و همچنین خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو وب سایت، تولید محتوا، تبلیغات در گوگل و … ارائه می‌کند. تیم فروش و دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز از تاریخ ۱ خرداد تا ۳۱ خرداد تخفیفات ویژه‌ای را در “جشنواره روزهای آفتابی” برای مشتریان جدید و فعلی خود در نظر گرفته است.

تخفیفات جشنواره روزهای آفتابی وب‌رمز به شرح زیر است

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
مشاهده و خرید
هاست15%98KH15مشاهده و خرید
سرور مجازی 15%98KH15مشاهده و خرید
سرور اختصاصی15%98KH15مشاهده و خرید
سایت‌ساز15%98KH15مشاهده و خرید
فروشگاه‌ساز15%98KH15مشاهده و خرید
طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل15%98KH15مشاهده و خرید
سئو وب‌سایت15%98KH15مشاهده و خرید
تبلیغات در گوگل (Google Ads)5% 98KH5
مشاهده و خرید
ثبت دامنه5% 98KH5
مشاهده و خرید
گواهینامه SSL 5% 98KH5
مشاهده و خرید

توجه ۱: مشتریان فعلی که سرویس دامنه آن‌ها منقضی نشده باشد می‌توانند در هنگام تمدید کد تخفیف را وارد کنند، مشتریان سرویس‌های دیگر برای تمدید باید تیکت بزنند تا تخفیف در فاکتور آن‌ها اعمال شود.

توجه ۲:  برای خرید سرور اختصاصی با زدن تیکت، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۳: برای سفارش طراحی وب‌سایت باید فرم ثبت سفارش (این فرم پس از ۳۰ ثانیه بصورت پاپ آپ ظاهر می‌گردد) در صفحه طراحی سایت و سئو را در بازه جشنواره پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، پس از عقد قرارداد، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۴: برای سفارش خدمات سئو ابتدا باید پکیج تحلیل و آنالیز سایت وب‌رمز را با هماهنگی تیم فروش سفارش دهید. پس از دریافت گزارش تحلیل، در صورت تمایل به عقد قرارداد سئو، هزینه پکیج آنالیز سایت از مبلغ قرارداد کسر خواهد شد، همچنین تخفیف جشنواره در فاکتور و قرارداد سئو شما منظور خواهد شد.

بیشتر
نوروز با طعم تخفیف؛ کسب‌وکارتو بساز

نوروز با طعم تخفیف؛ کسب‌وکارتو بساز

در آستانه سال نو تیم دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز خبرهای ویژه‌ای برای فعالان حوزه کسب‌وکار آنلاین و سنتی دارد. وب‌رمز از تاریخ ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین ۹۸ با برگزاری جشنواره‌ “نوروز با طعم تخفیف” فرصتی استثنائی را در اختیار مشتریان خود و همچنین کسب‌وکارهای سنتی که هنوز وارد دنیای وب نشده‌اند ایجاد کرده است.

برای شروع کسب‌وکار اینترنتی‌تان می‌توانید از تخفیف ویژه ثبت دامنه و خرید هاست، سرور اختصاصی و سرور مجازی استفاده کنید.

کسب‌وکارهای سنتی که می‌خواهند با کمترین هزینه و در کمترین زمان یک وب‌سایت شیک و یا یک فروشگاه اینترنتی داشته باشند می‌توانند از تخفیف سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز استفاده کنند.

وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین بازه زمانی در نتایج ابتدایی موتور جستجوی گوگل قرار گیرند می‌توانند از تخفیف تبلیغات در گوگل استفاده کنند.

کسب‌وکارهایی که می‌خواهند یک وب‌سایت اختصاصی و سفارشی و یا یک اپلیکیشن موبایل داشته باشند و یا وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل بهینه‌سازی کنند می‌توانند از تخفیف ویژه طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن و سئو وب‌سایت استفاده کنند.

جشنواره نوروز با طعم تخفیف فرصتی استثنایی برای یک آغاز هدفمند با بهره‌مندی از تخفیفات ویژه وب‌رمز براساس قیمت‌های سال ۹۷ می‌باشد. فرصت را از دست ندهید و با توجه به جدول تخفیف‌های زیر خدمات مد نظر خود را انتخاب کنید.

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
هاست، سرور مجازی، سرور اختصاصی30٪98SPRINGH
ثبت دامنه (به جز دامنه COM.)10% 98SPRINGD
ثبت دامنه COM.5%98SPRINGDCOM
طراحی سایت، سئو، طراحی اپلیکیشن موبایل 30%98SPRINGW
تبلیغات در گوگل (Google Ads) 5%98SPRINGG
گواهینامه SSL5%98SPRINGS
سایت ساز و فروشگاه ساز30%98SPRINGW

توجه ۱: مشتریان فعلی که سرویس دامنه آن‌ها منقضی نشده باشد می‌توانند در هنگام تمدید کد تخفیف را وارد کنند، مشتریان سرویس‌های دیگر برای تمدید باید تیکت بزنند تا تخفیف در فاکتور آن‌ها اعمال شود.

توجه ۲:  برای خرید سرور اختصاصی با زدن تیکت، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۳: برای سفارش طراحی وب‌سایت یا سئو باید فرم ثبت سفارش (این فرم پس از ۳۰ ثانیه بصورت پاپ آپ ظاهر می‌گردد) در صفحه طراحی سایت و سئو را در بازه جشنواره پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، پس از عقد قرارداد، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۴: آخرین مهلت استفاده از تخفیف‌‌ها ۱۶ فروردین است.

لینک خدمات مختلف وب‌رمز در جشنواره نوروز با طعم تخفیف

بیشتر
جشنواره تخفیف ۲ قدم تا بهار ۹۸

جشنواره تخفیف ۲ قدم تا بهار ۹۸

در روزهای پایانی سال تیم دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز به مناسبت نزدیک‌شدن بهار ۹۸ و همچنین حمایت از کسانی که قصد راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی دارند، پیشنهادات ویژه‌ای را برای مشتریان خود در قالب جشنواره تخفیف دو قدم تا بهار ۹۸ در نظر گرفته است. وب رمز از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ اسفند ۹۷ برای خدمات طراحی سایت و سایت ساز خود تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

تخفیفات استثنایی وب‌رمز در جشنواره ۲ قدم تا بهار ۹۸ شامل موارد زیر خواهد شد:

سرویس‌هادرصد تخفیفکد تخفیف
طراحی سایت20%بعد از نیازسنجی و برآورد قیمت %20 تخفیف تعلق می‌گیرد
سایت ساز30%97WINTERWSB

توجه : این تخفیف‌ها به قیمت‌های سال ۹۷ تعلق می‌گیرد.

 

بیشتر
جشنواره تخفیف زمستانی وب رمز بهمن ۹۷

جشنواره تخفیف زمستانی وب رمز بهمن ۹۷

در روزهای سرد زمستانی، وب رمز برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و کسانی که به تازگی قصد راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی خود را دارند، پیشنهادات شگفت‌انگیزی دارد. وب رمز از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ بهمن ماه ۹۷ برای تمامی خدمات خود از جمله خرید هاست، خرید سرور، ثبت دامنه، طراحی وب، خدمات سئو وب سایت، تبلیغات در گوگل ادوردز و خرید گواهینامه SSL تخفیف‌های استثنایی را در نظر گرفته است.

تخفیفات ویژه ما در جشنواره زمستانی بهمن ماه ۹۷ شامل موارد زیر خواهد شد:

سرویس هادرصد تخفیفکد تخفیف
هاست، سرور مجازی، سرور اختصاصی10٪97WINTERH
ثبت دامین (به جز دامین COM.)5%97WINTERD
طراحی سایت، سئو، طراحی اپلیکیشن موبایل20%97WINTERW
تبلیغات در گوگل (Google Ads)5%97WINTERG
گواهینامه SSL5%97WINTERS
سایت ساز10%97WINTERW

توجه : کاربران قدیمی وب رمز که قصد تمدید یا ارتقاء سرویس‌هایشان را دارند پس از ایجاد صورت‌حساب با درج تیکت نسبت به اعمال تخفیف جشنواره در فاکتورشان اقدام کنند.

 

بیشتر
آخرین روز کمپین یلدای بیادماندنی

آخرین روز کمپین یلدای بیادماندنی

امروزه با توجه به مشغله‌های فراوان گاهی افراد برای شاد بودن نیاز به بهانه دارند. مناسبت‌هایی در تقویم شمسی و میلادی وجود دارد که بهانه‌ای برای شادی و جشن می‌شوند. یلدا، بلندترین شب سال یکی از همین بهانه‌ها برای شاد بودن در کنار عزیزانتان می‌باشد. وب‌رمز برای سهیم بودن در شاد کردن شما در این مناسبت کمپینی از تخفیفات و جوایز شگفت‌انگیز به راه انداخته است.

کمپین یلدای بیادماندنی از شب یلدا شروع شده و روز اول سال نومیلادی به پایان خواهد رسید. در این کمپین سه رویداد هیجان‌انگیز طراحی شده است.

برای اطلاع از اولین روایت از رویدادهای سه‌گانه هر روز به وب‌سایت وب‌رمز سربزنید، زیرا تخفیفات و جوایز این رویداد هر روز متفاوت خواهد بود.

دومین روایت برگزاری مسابقه در صفحه اینستاگرام وب‌رمز می‌باشد. از قوانین مسابقه تگ‌کردن دوستان خود زیر پست مسابقه می‌باشد. ضمنا اگر پست‌های کمپین را در استوری خود قرار دهید و وب‌رمز را منشن کنید امتیاز خود را بالاتر می‌برید. حتما قوانین مسابقه را رعایت کنید تا شانس برنده شدنتان بالاتر رود.

اخرین روایت مهم‌ترین رویداد این کمپین است. اگر شما عزیزان حداقل ۵0 هزار تومان از خدمات وب‌رمز خریداری کنید در قرعه‌کشی 2 میلیون تومانی وب‌رمز شرکت داده خواهید شد.

 

برای اطلاع بیشتر از کمپین یلدای بیادماندنی به لینک زیر مراجعه کنید.

کمپین یلدای بیادماندنی

 

 

بیشتر
روزهای آخر یلدای بیادماندنی

روزهای آخر یلدای بیادماندنی

امروزه در بلندترین شب سال علاوه بر جشن گرفتن، خرید با تخفیفات باورنکردنی طرفداران زیادی پیدا کرده. به همین مناسبت وب‌رمز کمپین یلدای بیادماندنی را راه‌اندازی کرده تا شما عزیزان در این کمپین علاوه بر بهرمندی از تخقیقات خدمات وب‌رمز می‌توانید در مسابقه ما شرکت کنید تا جوایز شگفت انگیزی دریافت کنید. برای اطلاع از تخفیفات می‌توانید هرروز به سایت وب‌رمز سر بزنید و با دیدن تخفیفات شگفت زده شوید.

و اما ..

مسابقه اینستاگرام وب‌رمز را از دست ندهید، با شرکت کردن در این مسابقه می‌توانید از جوایز ۵۰۰ هزارتومانی ما بهره‌مند شوید.

تا قرعه‌کشی جوایز چند روز بیشتر فرصت ندارید، همین حالا در مسابقه یلدای بیادماندنی ما شرکت کنید تا جزو برندگان باشید.

برای شرکت در مسابقه به صفحه اینستاگرام وب‌رمز مراجعه کنید..

و در آخر هیجان‌انگیزترین بخش کمپین یلدای بیادماندنی را از دست ندهید. هرفردی که تا ۱۱دیماه حداقل ۵۰ هزار تومان از خدمات وب‌رمز خرید کند در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد و  در روز دوازدهم دیماه به ۱۰ نفر به قید قرعه اعتبار هدیه ۲۰۰ هزار تومانی اهدا می‌شود.

شما هم می‌توانید یکی از برندگان ما باشید، پس همین حالا کمپین یلدای بیادماندنی را دنبال کنید.

برای اطلاع از کمپین یلدای بیادماندنی به لینک زیر مراجعه کنید.

کمپین یلدای بیادماندنی

 

 

بیشتر
یلدایی بیاد ماندنی

یلدایی بیاد ماندنی

 

شب یلدا تنها یک دقیقه از شب‌های دیگر طولانی‌تر است. این یک دقیقه نشان دهند این است که باید قدر دقیقه‌ها را بدانید. مردم ایران زمین در قرن‌های گذشته به این مورد پی‌برده‌اند، از این رو شب یلدا را به جشن و پایکوبی در کنار عزیزانشان می‌گذراندند.
وب رمز تصمیم گرفته است به مناسبت بلندترین شب سال، کمپین یلدای به یادماندنی راه اندازی کند تا شادی جشن شما را دوچندان کند.
کمپین یلدایی به یادماندنی با مسابقه، جوایز و تخفیف‌های شگفت‌انگیز برگزار می‌شود.

شروع کمپین با یک مسابقه هیجان‌انگیز است:

هرمسابقه‌ قوانینی دارد. هرشرکت کننده در این مسابقه باید حداقل 3 نفر از دوستان خود را منشن کند، همچنین افرادی که پست اینستاگرام را در صفحه خودشان استوری کنند و صفحه وب‌رمز را روی آن منشن کنند، امتیاز اضافه کسب می‌کنند.
در پایان مسابقه کمپین یلدای بیادماندنی، به قید قرعه جایزه نقدی 5 میلیون ریالی به 3 نفر اهدا می‌شود.
تاریخ شروع این مسابقه از 24 آذرماه است و تا 10 ام دیماه ادامه دارد.
اما…
در راستای کمپین یلدای بیادماندنی یک قرعه‌کشی شورانگیز داریم. در مدت کمپین یلدایی بیادماندنی به افرادی که حداقل 50 هزارتومان از خدمات وب‌رمز خرید کنند، اعتبار هدیه 2 میلیون ریالی تعلق می‌گیرد که به قید قرعه به 10 نفر اهدا می‌شود.
منتظر نتایج قرعه کشی در روز 12 ام دیماه باشید. شانس برنده شدن را از دست ندهید.
کمپین یلدای بیادماندنی از همین امروز (24 آذرماه) شروع شده و تا پایان روز 10 دی ماه ادامه دارد. تا دیر نشده به اینستاگرام وب رمز مراجعه کنید و با دیگر عزیزان همراه شوید.
همچنین برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

یلدایی بیاد ماندنی

بیشتر
تخفیفات هاست نامحدود 4 روزمانده

تخفیفات هاست نامحدود 4 روزمانده

 

تخفیفات هاست نامحدود آبان

علی رغم افزایش مداوم هزینه‌ها، از ابتدای مهرماه سال 97 وب‌رمز هاست نامحدود خود را تنها با قیمت 169 هزار تومان به جای 189 هزار تومان ارائه داده است تا مشتریان بتوانند هزینه‌های جاری کسب و کارشان را پایین بیاورند.
اما…
شما مشتریان عزیز فقط تا اول آبان فرصت دارید تا از تخفیفات سرویس هاست نامحدود بهره مند شوید.
فرصت را از دست ندهید…
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

 

خرید هاست نامحدود 

بیشتر
تخفیفات تابستانه دامنه Ir

تخفیفات تابستانه دامنه Ir

با شروع ایام تابستان ، وب رمز تخفیفات داغی را در این ایام گرم سال در نظر گرفته است. تابستان هیجانی را با تخفیفات هیجانی خرید و انتقال دامنه ir تجربه کنید.

با توجه به نوسانات اخیر نرخ ارز و با هدف حمایت از کسب و کارهای داخلی بر روی دامنه ملی، وب رمز شرایط ویژه‌ جهت ثبت دامنه ملی تا آخر تیرماه در نظر گرفته است.

تخفیفات ویژه ما در این جشنواره شامل زیر خواهد شد:

  •  ثبت دامنه جدید ir یکساله با قیمت 6400 تومان به جای 12000 تومان
  • ثبت دامنه جدید ir پنج ساله با قیمت 16000 تومان به جای 25000 تومان
  • انتقال دامنه ir همراه با تمدید یکساله با قیمت 5900 تومان و بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی 

همچنین در صورت تمایل به ثبت دامنه بین اللملی پیشنهاد ویژه‌ای برای خرید دامنه .com با هزینه 89 هزار تومان برای شما داریم.

 

 

بیشتر