www. .

انتقال دامنه های IR

جهت انتقال دامنه IR خود به وب رمز٬ در پرتال کاربران وب رمز ثبت نام کرده و پس از ورود از منوی دامنه ها گزینه “انتقال دامنه IR” را انتخاب کنید.

انتقال دامنه های بین المللی com / net / org / info / biz

در صورتیکه دامنه خود را با شرکت دیگری به ثبت رسانده اید، می توانید دامنه خود را بدون نگرانی از مسایل تحریم دامنه ٬ به وب رمز انتقال داده و از مزایای خدمات تمدید و انتقال دامنه ما بهره مند شوید. انتقال دامنه با تمدید یکساله نام دامنه همراه خواهد بود و در حقیقت شما هزینه ای بابت خدمات انتقال دامنه نمی پردازید.

شرایط انتقال دامنه Domain Transfer

حداقل دو ماه از تاریخ عملیات ثبت و یا انتقال قبلی دامنه که قصد انتقال به وب رمز دارید٬ گذشته باشد.
– دامین طی ۴۵ روز گذشته تمدید نشده باشد یا ۴۵ روز از آخرین تمدید انجام شده دامین گذشته باشد.
مهم! در صورت تمدید دامین در یک شرکت و انتقال آن در ۴۵ روز پس از تمدید به شرکت جدید؛ اعتبار تمدید انجام شده در شرکت قبلی از بین خواهد رفت.
حداقل یک هفته تا تاریخ انقضا دامنه مهلت وجود داشته باشد.
– دسترسی به کد رمز دامنه – Auth Code- Secret Code- EPP Code- درج شده در پنل دامنه (یا دریافت از شرکت واسط ثبت کننده دامین).
– دامنه در حالت قفل (Lock) نباشد. تنها دامنه های Unlock شده قابل انتقال هستند.
– حفاظت از شناسه (Privacy Protection) روی دامین فعال نباشد. اطلاعات ایمیل مالک دامین از هویز Whois استعلام میشود.

مراحل انتقال دامنه به وب رمز

– در لینک سفارش انتقال دامین در پرتال کاربران وب رمز؛ انتقال دامین را انتخاب کرده نام و پسوند مرتبط را وارد کنید.
– کلیه مراحل سفارش و اطلاعات لازم را ارسال کرده و در صورت نیاز در مرحله ای از سفارش میتوانید در پرتال وب رمز ثبت نام کنید.
– پس از مرحله نهایی و پرداخت سفارش ایمیل های جهت تایید و شروع پروسه انتقال دریافت خواهید کرد.
– ادمین یا همان مالک دامنه می بایست با این انتقال توافق نماید، برای این منظور یک درخواست از سوی رجیسترر جدید به ادمین دامنه – آدرس ایمیلی که در Whois دامنه قابل دیدن است – ارسال می شود، ادمین دامنه میبایست برروی لینک تایید انتقال دامین کلیک نماید.
– پس از تایید درخواست ترنسفر توسط ادمین؛ شرکت رجیسترر فعلی دامین می بایست با این انتقال دومین توافق نماید.

این مراحل بطور معمول بین ۲ تا ۷ روز کاری زمان میبرد و در طی این مدت مشکلی برای فعالیت وب سایت ایجاد نخواهد شد.

سوالات متداول

با نزدیک ۲۰ سال سابقه خدمات وب و ثبت چند ۱۰۰ هزار نام دامنه اینترنتی؛ وب رمز بزرگترین و معتبرترین مرکز ثبت انواع دامنه اینترنتی به شمار می‌رود.
در صورتیکه دامنه خود را با شرکت دیگری به ثبت رسانده‌اید، می‌توانید دامنه خود را بدون نگرانی از مسایل تحریم دامنه٬ به وب‌رمز انتقال داده و از تخفیف و مزایای خدمات تمدید و انتقال دامنه ما بهره‌مند شوید. انتقال دامنه با تمدید یکساله نام دامنه همراه خواهد بود و در حقیقت شما هزینه‌ای بابت خدمات انتقال دامنه به وب رمز نمی‌پردازید.
وب رمز از تمامی پسوندهای محبوب و مورد تقاضای دامنه اینترنتی پشتیبانی میکند و امکان ثبت/تمدید/ترنسفر ارزان آنها را فراهم ساخته است.

وب رمز برای مشکل تحریم ریسلو – تحریم دامنه ریل تایم – راه حل ارائه داده است که اطلاعات بیشتر در این زمینه را میتوانید در بلاگ پست وب رمز دنبال کنید:
تحریم دامنه ریسلو انتقال تمدید وب رمز

امتیاز کاربران
[تعداد: 35    میانگین: 4.8/5]

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،