گواهینامه SSL

گواهینامه SSL یک استاندارد رمزنگاری اطلاعات است که اطلاعات مبادله شده میان کاربر و وب سایت را به صورت امن کدگذاری کرده و دیگر امکان سوء استفاده و سرقت اطلاعات کاربران در حین ارتباط و رد و بدل داده ها با سایت دارای گواهینامه دیجیتالی ssl معتبر وجود نخواهد داشت.

گواهینامه ssl

thawte SSL Certificates
alpha SSL Certificates
certum SSL Certificates
geotrust SSL Certificates
Rapid SSL Certificates
Comodo SSL Certificates


خرید SSL معتبر

 sslssl
نوع گواهینامه sslSingle DomainWildcard Domain
پشتیبانی از زیر دامنه نامحدودـ
پشتیبانی از دامنه IR
پشتیبانی از دامنه بین المللی
زمان دریافتتا 4 ساعتتا 4 ساعت
رمزنگاری256bit256bit
دوره زمانی قابل ارائهتا 2 سالتا 2 سال
سازگاری با انواع سرور
سازگاری با موبایل
سازگاری با مرورگر99.9%99.9%
نصب رایگان
اعمال تنظیمات در سایت شما
قیمت خرید ssl (یک ساله)99,000 تومان
سفارش دهید
379,000 تومان
سفارش دهید
قیمت خرید ssl (دو ساله)184,000 تومان
سفارش دهید
639,000 تومان
سفارش دهید

چرا خرید SSL برای سایت الزامیست؟

خرید SSL معتبر برای سازمان ها و ارگان های دولتی و همچنین سایت های تجاری و فروشگاهی که امنیت اطلاعات در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ضرورت محسوب میشود. همچنین به گزارش سایت رسمی گوگل در رتبه بندی وب سایت ها در نمایش نتایج جستجو ، داشتن گواهی SSL معتبر امتیاز محسوب شده و موجب افزایش رتبه سایت میشود. مهمترین مزیت گواهینامه ssl امنیتی ایجاد حس اعتماد در مشتری یا کاربر وب سایت است؛ چنانچه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران اینماد نیز به وب سایت های داری گواهینامه دیجیتالی SSL ، نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیکی است، اعطا می کند. وب رمز به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات آنلاین در کشور افتخار دارد این گواهینامه ها را با بالاترین کیفیت ، درجه اعتبار و امنیت ارائه نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان خرید ssl ارزان و معتبر، کافیست با کارشناسان وب رمز تماس بگیرید.

انواع گواهینامه SSL

DV یا Domain Validated SSL Certificate

در این نوع گواهی ssl تنها راه تایید مالکیت دامنه فقط از طریق ایمیل می باشد و مراحل تایید دیگر و نیز ارائه مدارک خاصی وجود ندارد. این نوع گواهینامه ssl هزینه صدور نسبتا پایینی دارد و همچنین نسبت به انواع گواهینامه دیجیتالی ssl دیگر از اعتبار معمولی برخوردار است. عموما از این نوع گواهینامه ssl برای بیشتر سایت ها استفاده می شود و نیاز اکثر کاربران را پوشش میدهد. این مدل گواهی ssl دارای مزیت ssl معتبر ارزان بوده و تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی می شود و در سریعترین زمان ممکن توسط کارشناسان وب رمز به صورت رایگان بر روی انواع دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد بود.

خرید ssl معتبر

OV یا Organization Validated SSL Certificate

در این نوع گواهینامه ssl معتبر با تایید مالکیت حقوقی دامنه از طریق مدارک ثبتی و قانونی انجام می شود. لذا برای شرکت ها، سازمان های دولتی و غیر دولتی و به طور کلی هر ارگان دارای مدارک ثبتی حقوقی مناسب است. این نوع گواهینامه ssl دارای قیمت و البته اعتبار به نسبت بالاتری است. گواهینامه OV تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی شده و در مدت 3 الی 4 روز کاری بعد از تاییدمدارک توسط کارشناسان وب رمز به صورت رایگان بر روی انواع دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد بود.

ov ssl

EV یا Extended Validated SSL Certificate

این نوع گواهینامه ssl همه ویژگی ها و شرایط دریافت گواهینامه OV را دارد با این تفاوت که در هنگام باز شدن وب سایت شما یک نوار تاییدیه سبز رنگ حاوی نام شرکت شما در کنار نوار آدرس مرورگر به نمایش در آمده و موجب ایجاد حس اعتماد بیشتر در ذهن مخاطب وب سایت شما خواهد شد. گواهینامه EV تقریبا بالاترین قیمت و همچنین بالاترین درجه اعتبار را به نسبت سایر انواع گواهینامه ssl دارا است.

ev ssl

- امتیاز کاربران -
[تعداد: 59    میانگین: 4.3/5]