سئو و بهینه سازی وب سایت – Web Site SEO

  • خدمات سئو سایت وب‌رمز همراه با آنالیز سایت و رقبا
  • بیش از ۱۵ سال خدمات تخصصی وب و سئو سایت
  • مشاوره رایگان همراه با سفارش خدمات سئو سایت

 

سئو و بهینه سازی سایت

 

لازمه هر وب سایت پس از انجام پروژه طراحی وب سایت ٬ پیدا شدن و دیده شدن توسط مخاطبان است. از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتورهای جستجو برای یافتن سایت های مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله ارگانیک برای جلب بازدید کننده ٬ سئو سایت برای بهبود رتبه وبسایت در نتایج جستجو و بالا آمدن در صفحه اول گوگل است.

اگر به دنبال برندینگ و افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه و رنک الکسا و ورود بازدید کنندگان از گوگل و در نتیجه فروش بیشتر از طریق سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی وب رمز در بهینه سازی و سئو وب سایت ٬ انتخابی هوشمندانه  در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست. لازم به ذکر است در پروژه های طراحی وب سایت حرفه ای  وب رمز، علاوه بر ارائه مشاوره سئو سایت ، آخرین متد و ابزارهای سئو وب سایت و افزایش بازدید سایت در کنار تولید محتوا بطور رایگان پیاده سازی شده که شروع بسیار خوبی جهت افزایش بازدید واقعی و انجام سئو حرفه ای می باشد.

سئو وب سایت

سئو چیست؟

 

سئو چیست؟ سئو وب سایت ، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل و دیگر موتورهای جستجو که موجب افزایش بازدید واقعی شود. مواردی که در سئو و بهینه سازی سایت تاثیر گذارند را به دو دسته کلی می توان تقسیم کرد:  خدمات سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.

به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین بهینه سازی وب سایت در وب رمز پس از برگزاری جلسه مشاوره سئو ، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل وبسایت شما و رقبای آن، استراتژی لازم جهت رسیدن به هدف را پیشنهاد می دهند. در مواردی طراحی مجدد وب سایت حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و طرح خواهد شد و در صورت لزوم شما میتوانید با خیال راحت طراحی سایت خود را به ما بسپارید و از حصول نتیجه مطلوب اطمینان یابید.

بهینه سازی وب سایت

مزایای سئو وب سایت

 

با توجه به اینکه بیش از 85 درصد ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ گونه شک و شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، سئو  و بهینه سازی وب سایت می باشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

به عبارت دیگر می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان می توانند تبدیل به مشتری واقعی شوند. با توجه به هزینه کمتر این روش در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات ، و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روندو نتایج کار بطور شفاف، می توان اذعان کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز ، بهره مندی خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است و چون تاخیر در شروع آن موجب عقب ماندن از رقبا است، همین امروز جهت اقدام در زمینه افزایش بازدید سایت و مشاوره سئو و برگزاری جلسه با کارشناسان ما در وب رمز تماس حاصل نمایید.

افزایش بازدید سایت

مراحل سئو سایت و بهینه سازی

 

مشاوره سئو

مشاوره سئو سایت ، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی موثر

مرحله بعد

بهینه سازی کدنویسی

بهینه سازی در ساختار و  کدنویسی

مرحله بعد

استراتژی تولید لینک

استراتژی تولید بک لینک با ارزش

مرحله بعد

سئو سایت

استراتژی تولید محتوای درجه یک

مرحله بعد

شبکه های اجتماعی

پیاده سازی و اجرای حرفه ای عملیات

مرحله بعد

گزارش افزایش بازدید

ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

همین امروز جهت مشاوره سئو سایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مشاوره و آنالیز سئو سایت وب‌رمز

برای شروع بهینه سازی سایت باید قدم‌هایی درست و مطمئن برداشت. گام نخست گرفتن مشاوره سئو است. کارشناسان سئو و بهینه سازی وب‌رمز سایت شما را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در نهایت یک پروپوزال و گزارش سئو از وضعیت وب‌سایت شما تهیه می‌کنند. در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو تکنیکال آنالیز می‌شود.

گزارش تحلیل سئو وب‌رمز

۱. در این گزارش از ۵ اکانت پرمیوم Ahrefs ،Moz ،Semrush، Alexa و Kwfinder و نرم‌افزارهای مختلف استفاده می‌شود.
۲. در این گزارش جدا از تحلیل ابزاری نظرات کارشناسی تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز به‌طورکامل قید خواهد شد.
۳. دراین گزارش از نمودارها و جداول و تصاویر مختلف که حاوی تحلیل وضعیت سایت است استفاده می‌شود.
۴. تحلیل نقاط قوت و ضعف وب‌سایت شما و تبیین استراتژی سئو برای سایت
۵. این گزارش بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه بصورت PDF تهیه می‌شود.
۶. هزینه تهیه این گزارش همراه با یک جلسه مشاوره حضوری یک‌ساعته در یک پکیچ عرضه می‌شود که هزینه آن ۵۰۰ هزار تومان است و امکان خرید آن بصورت آنلاین وجود دارد.
۷. زمان تهیه این گزارش ۷ روز کاری خواهد بود.
۸. در صورت خرید این پکیج و عقد قرارداد سئو سایت با وب‌رمز هزینه این پکیج از قرارداد شما کسر خواهد شد.

سرفصل‌های پروپوزال آنالیز سئو سایتامکانات
ساختار URL سایت
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
بررسی وضعیت کیفیت محتوای وب سایت و Duplicate Content‌
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
بررسی وضعیت رتبه الکسا
بررسی وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و لینک بیلدینگ
بررسی وضعیت لینک سازی خارجی
بررسی سئو لینک‌های شکسته
بررسی وضعیت هاست، سرعت سایت و تعداد ریکوئست به سرور
بررسی سئو وبلاگ سایت
بررسی وضعیت سئوی کدهای داخلی سایت
بررسی سئو سایت رقبای اصلی
بررسی سئوی محلی سایت
آنالیز و پیدا کردن کلمات کلیدی و برآورد هزینه پروژه سئو
قیمت بررسی سئو سایت500,000 تومان
سفارشسفارش دهید
رتبه: 5 از 980 رأی